UAB „Baltic Home“

Kokybės kontrolierius(ė). Technologas(ė)

600-900 €/mėn. Į rankas
Jonava, Kaunas - UAB „Baltic Home“

Darbo pobūdis

Darbas baldų gamybos ir medienos apdirbimo srityje.
Darbuotojas - atsakingas už vykdomų gamybos projektų kontrolę visuose gamybos procesuose.
Gaunamų medžiagų kokybės kontrolė. Medienos apskaita.
Kokybės gerinimas.
Technologinių sprendimų paieška.
Kokybės politikos formavimas.

Reikalavimai darbuotojui

Atsakingumas, pareigingumas, atidumas, kruopštumas, gebėjimas vertinti gaminių kokybę, reiklumas sau ir komandai siekiant rezultato.
Patirtis baldų gamybos/medienos apdirbimo srityje.Kompiuterinis raštingumas. Word. Exel.
Gerai išmanyti medienos savybes, medienos defektus.

Galimybę tobulėti besiplečiančioje įmonėje. Įmonės transportas iš Kauno.
Karjeros galimybės.
Draugiškas kolektyvas. Kava, arbata nemokamai.

Atlyginimas

600-900 €/mėn. į rankas

„Baltic home“ įmonė, teikianti medinio klijuoto skydo bei medinių baldų bei jų komponentų gamybos paslaugas. Per savo veiklos metus kompanija sukūrė platų bei patikimą partnerių ratą Lietuvoje bei užsienio valstybėse, kas padeda užtikrinti nuolatinį “Baltic home“ augimą.
informacija apie UAB „Baltic Home“
1629 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
50
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 980 €
25% uždirba 980-1181 €
25% uždirba 1181-1932 €
25% uždirba nuo 1932 €