Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Greentech Baltic“

KOKYBĖS KONTROLIERIUS (-Ė)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Lentvaris, Trakai - UAB „Greentech Baltic“

Darbo pobūdis

  • Gaminamos produkcijos (plastiko dribsniai) kokybės kontrolė;
  • Žaliavos bei gaminamos produkcijos mėginių laboratorinių tyrimų vykdymas;
  • Kokybės patikros rezultatų fiksavimas duomenų sistemoje;
  • Tyrimų protokolų bei ataskaitų pildymas;
  • Darbas slenkančiu pamaininiu grafiku po 12 val. (3 dienos, 2 poilsio, 3 naktys, 4 poilsio);
  • Pradiniame etape, kol darbuotojas mokosi, darbas organizuojamas dienomis.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis plastiko gamybos/ perdirbimo srityje PRIVALUMAS;
  • Gebėjimas įvesti duomenis į duomenų bazę;
  • Asmeninės savybės: atsakingumas, pareigingumas.

Mes garantuojame:

  • Visas socialines garantijas;
  • Visada laiku mokamą darbo užmokestį;
  • Darbo rūbus.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

UAB GREENTECH BALTIC yra auganti PET plastiko perdirbimo įmonė, priklausanti Rumunijos „Green Group“ įmonių grupei, kuri per daugiau, nei 17 metų, sugebėjo tapti viena didžiausių Centrinėje Europoje integruotų atliekų perdirbimo įmonių grupių bei, kurios įmones vienija sėkmingai veikloje vystoma idėja – perdirbamąsias atliekas paversti vertingu ekonominiu ištekliumi.
informacija apie UAB „Greentech Baltic“
3242 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
62
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1905 €
25% uždirba 1905-2458 €
25% uždirba 2458-2965 €
25% uždirba nuo 2965 €