Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Domus Lumina"
More about company »

Kokybės kontrolierius

Kaunas - UAB "Domus Lumina"

Darbo pobūdis

  • Kokybės kriterijų ir standartų sudarymas ir tobulinimas
  • Kokybės matavimai, duomenų rinkimas, sisteminimas, tobulinimas
  • Vizualinis duomenų atvaizdavimas
  • Duomenų analizė ir prioritetų iškėlimas
  • Planavimas ir vedimas darbinių užsiėmimų kokybės problemų sprendimo klausimais
  • Kokybės integravimas į gamybos procesą
  • Darbuotojų mokymas
  • Ataskaitų vadovui rengimas
  • Darbo vieta: Karkazų g. 51, Karkazų k., Garliavos sen., Kauno r.

Reikalavimai

  • Išsilavinimas (aukštasis/aukštesnysis)
  • Gebėjimas bendrauti
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Atidumas, kruopštumas, atsakingumas.

Mes jums siūlome

  • Kruopštų ir atsakingą darbą augančioje bei perspektyvioje kompanijoje
  • Visapusišką įvedimą į darbą bei apmokymus
  • Smagų ir draugišką kolektyvą
  • Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą, kuris priklauso nuo darbo rezultatų ir gali tik didėti.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB DOMUS LUMINA – jau 11 metų žinoma kaip neribotų galimybių įmonė, subūrusi kūrybingą, šiuolaikišką 200 ekspertų komandą. Puoselėdami įmonės vertybes ir tradicijas, mes padedame sukurti savo klientams stilingus, unikalius namus papuošdami jų langus aukštos kokybės išskirtinio dizaino langų uždengimais. Mūsų darbuotojai nuolatos tobulina savo žinias, seka rinkos tendencijas ir technologines bei dizaino naujienas dalyvaudami tiek Lietuvos, tiek tarptautinėse statybų, interjero ir dizaino parodose. Jei Jūs ieškote erdvės profesiniam augimui, žavitės dinamiška darbo aplinka, inovacijomis, o ambicingumas, atsakingumas ir lankstumas viena iš stipriųjų Jūsų savybių – laukiame prisijungiant prie mūsų komandos!
Informacija apie UAB "Domus Lumina"
833 €
Vid. atlyginimas bruto
225
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 596 €
25% uždirba 596-697 €
25% uždirba 697-850 €
25% uždirba nuo 850 €
Vadovas: Mantas Jančauskas