Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
HARJU ELEKTER, UAB

Kokybės kontrolierius

1000-1550 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - HARJU ELEKTER, UAB

Darbo pobūdis

  • Darbas gamyboje, elektrotechninių sistemų patikra pagal elektrines schemas ir kliento reikalavimus;
  • Dalyvavimas atliekant gaminių testus pagal aprašytas testavimo procedūras;
  • Vizualinė gaminio mechaninio surinkimo patikra pagal 3D brėžinį;
  • Dalyvavimas tobulinant kokybės kontrolės procedūras;
  • Pavestų užduočių atlikimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Pageidautina darbo patirtis gamybinėje įmonėje ne mažiau 2 metai;
  • Pageidautinas elektrotechninis išsilavinimas arba geros elektrotechnikos žinios;
  • Anglų k. žinios (žodžiu ir raštu);
  • Atidumas detalėms tikrinant gaminių kokybę;
  • Kruopštumas, atsakingumas.

  • Didelės karjeros perspektyvos: atlyginimas keliamas pagal 4 kategorijas priklausomai nuo kvalifikacijos ir patirties;
  • Draugiškas ir jaunas kolektyvas, kuris padės greitai įsilieti į darbo ritmą bei gaminių tikrinimo procesą;
  • Darbas su naujausiais elektrotechniniais gaminiais – įgyta patirtis pravers ateityje;
  • Galimybė keltis kvalifikaciją pagal HARJU ELEKTER mokymų programą.

Atlyginimas

1000-1550 €/mėn. į rankas
Atlyginimas pagal esamas kompetencijas, derybų klausimas.

HARJU ELEKTER UAB 100% priklauso estų kapitalo Harju Elekter grupei ir nuo 1991 metų pagal užsakymus gamina unikalias elektrotechnines sistemas laivams ir pramonei. Pagrindiniai partneriai Norvegijoje, Suomijoje, Austrijoje, Danijoje. Pradedame spartų augimą ir technologinę plėtrą Panevėžyje.

Daugiau informacijos apie Harju Elekter grupę
informacija apie HARJU ELEKTER, UAB
2510 €
Vid. atlyginimas bruto
(65% didesnis už LT vidurkį)
353
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1535 €
25% uždirba 1535-2096 €
25% uždirba 2096-2958 €
25% uždirba nuo 2958 €