Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Kokybės projektų vadovas (-ė)

Darbo pobūdis

  • Su maitinimo padaliniais, maisto prekių parduotuvėmis;
  • Darbas su kokybės sistemomis, jų diegimu,kontrole;
  • RVASVT sistemos, GHPT (geros higienos praktikos) išmanymas ir jų įgyvendinimas;
  • Mokėti įvertinti, analizuoti ir užtikrinti maisto ir ne maisto prekių kokybę;
  • Padalinių lankymas, konsultavimas ir kontrolė.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis maisto ir ne maisto prekių srityje ar panašioje veikloje bei įstaigoje; buvusi darbinė patirtis maisto ir veterinarijos tarnyboje (būtų privalumas).
  • Gebėjimas planuoti bei organizuoti, darbo eigoje iškilusias problemas spręsti operatyviai ir racionaliai;
  • Puikūs Jūsų bendravimo ir darbo komandoje įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą;
  • Galimybę realizuoti profesines ambicijas;
  • Kvalifikacijos kėlimo galimybes;
  • Visas socialines garantijas;
  • Konkurencingą darbo užmokestį (atitinkantį darbuotojo kvalifikaciją ir kompetenciją);
  • Darbas siūlomas Mažeikių mieste, tad įmonės lankstus požiūris į kelionės išlaidų į darbą padengimą.
CVB client

Sparčiai auganti įmonė, dirbanti su prekybiniais ir viešo maitinimo padaliniais