STFF Stafferty, UAB

Kokybės specialistas (-ė) farmacinėje kompanijoje

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - STFF Stafferty, UAB

Darbo pobūdis

  • kokybės vadybos sistemos (KVS) diegimo, priežiūros ir palaikymo bei jos rezultatyvumo ir efektyvumo užtikrinimas pagal Geros vaistų platinimo praktikos gairių reikalavimus;
  • KVS dokumentų rengimas, valdymas ir apskaita;
  • vidaus ir išorės auditų planų rengimas, jų vykdymas bei auditų ataskaitų rengimas;
  • KVS rizikos veiksnių vertinimas ir valdymas;
  • rizikų identifikavimo valdymas, korekcinių ir prevencinių veiksmų taikymas;
  • kolegų mokymas ir konsultavimas KVS klausimais;
  • apskaitos programos, įrangos, patalpų bei procesų validacijos planų ir validacijų rengimas ir atlikimas;
  • transportavimo sąlygų, sandėliavimo paslaugų tiekėjų, temperatūros kontrolė;
  • užsakomosios veiklos tiekėjų atrankos, išorinio audito, patvirtinimo bei sutarčių sudarymo savo kompetencijos ribose vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis farmacijos/biomedicinos/techninis išsilavinimas;
  • darbo kokybės vadybos srityje patirtis;
  • puikios anglų kalbos žinios;
  • labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • kruopštumas, atidumas ir atsakingumas;
  • geri laiko planavimo bei organizaciniai įgūdžiai.
  • farmacijos rinkos išmanymas – privalumas;
  • geros gamybos praktikos ir geros vaistų platinimo praktikos išmanymas – privalumas;
  • kitos ES kalbos mokėjimas – privalumas.

Įmonė siūlo

  • darbą dinamiškoje ir sparčiai augančioje įmonėje;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • darbą kartu su motyvuotais ir ambicingais kolegomis;
  • profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame.
Pateikdamas (-a) savo CV sutinku su PHARMANET Privatumo politika (susipažinti su Privatumo politika galima tinklalapyje ).

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

Stafferty – tarptautinė personalo atrankų įmonė. Nuo 2003 metų Lietuvoje dirbanti ir daug patirties sukaupusi personalo atrankų konsultantų komanda 2022 metų spalio mėnesį prisijungė prie prekinio ženklo Stafferty.
Stafferty siūlo įvairius sprendimus, susijusius su laikinuoju įdarbinimu, darbuotojų atrankomis ir klientų konsultavimu.
Konsoliduota apyvarta Baltijos šalyse 2021 metais siekė daugiau nei 5,7 mln. eurų. Stafferty paslaugomis kiekvienais metais naudojasi daugiau nei 150 įmonių, kasmet virš 500 kandidatų suranda nuolatinį ar laikiną darbą Stafferty profesionalų pagalba.
Pagrindinis įmonės biuras įsikūręs Vilniuje, Stafferty taip pat turi padalinius Rygoje, Taline, Kyjive bei Lvive.