Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Dextera"
More about company »

Kokybės specialistas (-ė)

Kaunas - UAB "Dextera"

Darbo pobūdis

Neatitikčių proceso vykdymo priežiūra;
Neatitikčių duomenų bazės priežiūra (pildymas, koregavimas, ataskaitos);
Neatitikčių analizė ir jų giluminių (tikrųjų) priežasčių nustatymas;
Koregavimo ir prevencijos veiksmų planų sudarymas bei jų vykdymo priežiūra;
Neatitikčių kaštų skaičiavimas;
Gaminių kokybinių parametrų tikrinimas jų gamybos metu;
Gaminių kokybinių parametrų nustatymas nuotoliniu būdu (pas montuotoją, klientą, užsienyje – telefonu, per nuotraukas, video, etc.);
Gaminių kokybės gerinimo pasiūlymų teikimas ir prisidėjimas prie jų įgyvendinimo;
Instrukcijų rengimas (matavimo, gamybos, montavimo, eksploatacijos).

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Geros kompiuterinės žinios (ypač MS Excel);
Reiklumas, atkaklumas, drąsa bendraujant su darbuotojais, siekiant užsibrėžto rezultato;
Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Savarankiškumas, iniciatyvumas;
Darbo panašiose pareigose, kokybės vadyboje, gamybinėje įmonėje patirtis (privalumas).

Mes jums siūlome

Įdomų, atsakingą darbą;
Galimybę siekti ir pasiekti užsibrėžtus tikslus;
Darbą savo srities lyderiaujančioje įmonėje, profesionalų komandoje;
Galimybę tobulėti profesinėje srityje;
Karjeros galimybes.

UAB „DEXTERA“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, gaminanti aukščiausios kokybės inovatyvias ir funkcionalias saulės kontrolės sistemas! Mūsų patyrę specialistai jau daugiau kaip 20 metų padeda kurti įkvepiančius interjero bei eksterjero sprendimus namams ir biurams visoje Lietuvoje. Didžiuojamės plačiu gaminių asortimentu, audinių įvairove ir analogų neturinčiais moderniais techniniais sprendimais! Kviečiame tapti patikimos ir šiuolaikiškos įmonės dalimi!
Informacija apie UAB "Dextera"
666 €
Vid. atlyginimas bruto
191
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Židrūnas Garšva