Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „LT Technologies“

KOKYBĖS SPECIALISTAS (-Ė) ( metalo gaminiai)

1950-2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „LT Technologies“

Darbo pobūdis

Prisidėti prie kokybės vadybos sistemų veikimo užtikrinimo, kokybės standartų taikymo gamybos procesuose.
Rengti ir valdyti kokybės vadybos sistemos dokumentus.
Formuoti kokybės politiką, tikslus ir nustatyti kokybės rodiklius.
Registruoti ir valdyti neatitiktis, įgyvendinti korekcinius ir prevencinius veiksmus, inicijuoti patobulinimus.
Koordinuoti kokybės kontrolierių darbą.
Sistemiškai ugdyti darbuotojus kokybės klausimais.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (technikos krypties būtų privalumas).
Turėti 1+ metų analogiško darbo patirties (gamybinės įmonės patirtis būtų privalumas).
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai.
Anglų kalbos mokėjimas ( dar ir vokiečių būtų privalumas).
Savarankiškumas, geri įgūdžiai, aktyvumas, komunikabilumas, rezultato siekimas.
Gebėjimas planuoti ir organizuoti darbus.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas;
Geras darbo sąlygas;
Mokymus susijusius su kvalifikacijos kėlimu;
Motyvuojantį atlyginimą, kuris priklauso nuo darbo rezultatų;
Nuvežimą į/iš darbo vietos.

Darbo pobūdis:
Pilna darbo diena.

Darbo vieta:
Kiemelių 18B, Maišiagala, Vilniaus raj.

Atlyginimas

1950-2100 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Sutartinis, priklausomai nuo darbuotojo kvalifikacijos.

UAB „LT Technologies“ metalinių vamzdžių apdorojimo įmonė Lietuvoje-
teikia vamzdžio pjaustymo lazeriu, suvirinimo, lakšto apdirbimo ir miltelinio dažymo paslaugas.
informacija apie UAB „LT Technologies“
1811 €
Vid. atlyginimas bruto
(19% didesnis už LT vidurkį)
75
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1100 €
25% uždirba 1100-1745 €
25% uždirba 1745-2223 €
25% uždirba nuo 2223 €