Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Thermo Fisher Scientific

Kokybės užtikrinimo specialistas (-ė) (Skundų ir neatitikčių valdymo grupė)

Nuo 1275 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius, Lentvaris, Trakai - Thermo Fisher Scientific

Darbo pobūdis

  • Koordinuoja ir užtikrina klientų nusiskundimų įrašų peržiūrą.
  • Užtikrina laiku atliekamą klientų nusiskundimų proceso nagrinėjimo eigą.
  • Koordinuoja nusiskundimų nagrinėjimo eigą.
  • Užtikrina laiku atliekamą išsamią nusiskundimų analizę.
  • Užsako produktų kokybės tikrinimo testus.
  • Analizuoja, aprašo testų rezultatus ir pateikia išvadas.
  • Koordinuoja ir užtikrina neatitiktinių produktų pardavimų sustabdymą ir klientų informavimą.
  • Ruošia periodines klientų nusiskundimų ataskaitas.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis biologijos/chemijos/biochemijos išsilavinimas.
  • Anglų kalba.
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office).
  • Kokybės testams naudojamų metodų išmanymas.
  • Produktų savybių žinojimas.
  • Kokybės vadybos sistemų standartų reikalavimų žinojimas.
  • Dokumentavimo principų išmanymas.

Mes jums siūlome

  • Prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą.
  • Dinamišką tarptautinės kompanijos aplinką.
  • Nuolatinio tobulėjimo kultūrą draugiškame ir palaikančiame kolektyve.
  • Asmeninės ir profesinės karjeros galimybes aukštųjų technologijų srityje.

Atlyginimas

Nuo 1275 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Thermo Fisher Scientific“ – didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį.

Kompanijos padalinys Vilniuje – UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ kuria ir gamina produktus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai. Produktai yra plačiai naudojami visame pasaulyje tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus diagnostikos metodus.

Esame vertinamas kaip geidžiamas darbdavys: 2020 m. Lietuvoje mums įteiktas Metų darbdavio apdovanojimas, 2019 m. - pripažinti Lietuvos TOP darbdaviu gamybos sektoriuje.
informacija apie Thermo Fisher Scientific
2409 €
Vid. atlyginimas bruto
(72% didesnis už LT vidurkį)
1250
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1735 €
25% uždirba 1735-2081 €
25% uždirba 2081-2769 €
25% uždirba nuo 2769 €