Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "DS Smith Packaging Lithuania"
More about company »

Kokybės užtikrinimo vadybininkas

Vilnius - UAB "DS Smith Packaging Lithuania"

Darbo pobūdis

Tirti klientų pretenzijas, neatitikčių priežastis ir taikomuosius veiksmus; kurti sistemą Kokybės bei Aplinkosaugos sertifikatų akreditacijai; atlikti įvairių procesų auditą;

Reikalavimai

  • aukštasis techninis-inžinierinis išsilavinimas;
  • patirtis gamybinėje kompanijoje, dirbant su kokybės valdymo sistemomis ir sertifikavimu (ISO ir kt.), kokybės politikomis bei procedūromis, kokybės užtikrinimu, nuolatinio tobulėjimo projektais;
  • imlumas naujovėms ir greita adaptacija naujoje aplinkoje;
  • geros anglų kalbos žinios;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Excel) ir analitinis mastymas;
  • Gebėjimas valdyti ir spręsti problemas.

Mes jums siūlome

Kompanija siūlo dinamišką ir įdomų darbą didelėje tarptautinėje kompanijoje, profesinius mokymus, geras darbo sąlygas bei karjeros galimybes.
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

DS Smith Plc pirmaujanti tarptautinė pakuotės iš perdirbto popieriaus tiekėja, gaminanti daugiau nei 10 milijardų dėžių per metus ir turinti daugiau nei 26 tūkstančius darbuotojų.
UAB DS Smith Packaging Lithuania didžiausia gofruotojo kartono gamintoja Lietuvoje ir Baltijos šalyse, kviečia į savo komandą Vilniuje veiklų darbuotoją.
Informacija apie UAB "DS Smith Packaging Lithuania"
1627 €
Vid. atlyginimas bruto
(82% didesnis už LT vidurkį)
204
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2015 m.
Vadovas: Katarzyna Monika Kala-Kowalska