Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Personalo valdymo sistemos“

Kokybės vadovas (-ė)

Nuo 1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Šiauliai - UAB „Personalo valdymo sistemos“

Darbo aprašymas:

Kokybės skyriaus darbo veiklos organizavimas (pavaldume 5 kokybės kontrolieriai);
Kurti ir įgyvendinti kokybės politikos strategiją įmonėje;
Žaliavų, tarpinės ir galutinės gaminamos produkcijos kokybės atitikimo kontrolė, jos užtikrinimas bei tobulinimas;
Problemų, susijusių su žaliavų ir gaminių kokybe sisteminimas, analizė ir galimų sprendimų ieškojimas;
Darbas su žaliavų ir medžiagų tiekėjais bei klientais kokybės gerinimo klausimais;
Kokybinių klausimų sprendimas, atstovavimas bendrovės interesams šiais klausimais santykiuose su trečiaisiais asmenimis;
Kokybės valdymo dokumentų bei ataskaitų rengimas IKEAi ir kitiems užsakovams;
Dalyvauti ruošiant ir įgyvendinant veiksmus, kuriais siekiama didinti kokybę ir darbo efektyvumą.

Reikalavimai:

Aukštasis universitetinis išsilavinimas (pageidautina medienos apdirbimo, baldų gamybos, tekstilės inžinerijos ar technologijos srityse);
Ne mažesnė kaip 1 metų analogiško darbo patirtis (kokybės vadybininko / vadovo baldų, medienos ar tekstilės pramonėje);
Privalumas – darbo su IKEA patirtis;
Puikios anglų kalbos žinios;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Noras tobulėti profesinėje srityje ir teisingas požiūris į darbą.

Įmonė siūlo:

Visas priemones ir informaciją reikalingą sėkmingam darbui;
Įdomų ir atsakingą darbą tarpkultūrinėje aplinkoje.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Tik gavę Jūsų sutikimą CV perduosime Klientui. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

Atlyginimas

Nuo 1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - stambi baldų gamybinė įmonė, kurie gamina aukštos kokybės baldus iš medžio masyvo, kviečia prisijungti prie profesionalų komandos Šiauliuose kokybės vadovą.