Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Permetidė“
More about company »

KOKYBĖS VADOVAS (-Ė)

Ukmergė - MB „Permetidė“

Darbo pobūdis

Kokybės kontrolės veiklos užtikrinimas;
Kokybės neatitikčių statistikos analizė, bei ataskaitų ruošimas;
Komunikacija su užsakovais, tiekėjais kokybės klausimais;
Kitos su kokybės gerinimu susijusios veiklos.

Reikalavimai

Analogiško darbo patirtis (kokybės vadybininko, kokybės vadovo);
Puikios anglų kalbos žinios (raštu, žodžiu);
Kokybės vadybos žinios ir gebėjimai pritaikyti kokybės standartus gamybos procese;
Gebėjimas tobulinti darbo procesus ir teikti pasiūlymus;
Gebėjimas priimti sprendimus, analitinis mąstymas, komunikabilumas.

Mes jums siūlome

Atsakingą darbą patikimoje įmonėje;
Profesinio tobulėjimo bei savirealizacijos galimybes.

Jeigu susidomėjote siūlomomis pareigomis ir atitinkate keliamus reikalavimus, savo CV prašome siųsti per CVbankas kandidatavimo sistemą.
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Konfidencialumą garantuojame.

Mūsų klientė - UAB "Stansefabrikken Automotive".
Tai norvegų kapitalo įmonė veikianti nuo 2008 metų Ukmergėje. Įmonėje gaminamos detalės pagrindiniams automobilių gamintojams: Nissan, Renault, VW, Audi, Daimler, Volvo, Scaniai ir k.t. Gamyboje naudojamos pažangiausios metalo štampavimo ir virinimo technologijos.

Šiuo metu prie komandos kviečiamas(-a) prisijungti KOKYBĖS VADOVAS(-Ė).