UAB „Credo Partners“
More about company »

Kokybės vadovas

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Credo Partners“

Darbo pobūdis

Naujam projektui ieškome energingo kokybės vadovo, kuriam nesvetimos šios veiklos:
  • Projekto siekiamų kokybinių rodiklių užtikrinimas.
  • Darbų organizavimas ir vykdymas pagal nustatytus kokybės reikalavimus.
  • Užduočių vykdymo planavimas, organizavimas ir nuolatinis monitoringas.
  • Kiekvieno grupės nario vertinimas bei ugdymas pagal jo kompetencijas.
  • Darbo rezultatų ataskaitų sisteminimas ir teikimas.

Reikalavimai

  • Puikūs laiko planavimo ir organizavimo įgūdžiai.
  • Gebėjimas kontroliuoti pokalbį.
  • Bendras klientų poreikių, elgsenos supratimas.
  • Darbo su komanda patirtis.
  • Didelis noras tobulėti, padėti kitiems ir siekti aukštų rezultatų.
  • Nepriekaištingas lietuvių kalbos mokėjimas (raštu, žodžiu, gramatika, kalbos kultūra, aiški tartis).
  • Anglų arba rusų kalbų mokėjimas (puikus supratimas ir geros kalbėjimo žinios).
  • Nepriekaištingi įgūdžiai dirbant kompiuteriu (MS Office, Word, Excel, Outlook, Internet Explorer ir kt.).

Mes jums siūlome

  • Darbą su vienu didžiausiu Lietuvoje viešojo sektoriaus įmonių projektų.
  • Galimybę veikti, kurti ir augti kartu su savo srities profesionalais.
  • Labai atsakingas pareigas veržlioje įmonėje, kūrybingą kolektyvą.
  • Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą.
  • Priedus, kurie priklausys nuo Tavo darbo rezultatų.
  • Visapusę pagalbą.
  • Įdomią ir vertingą patirtį Tavo karjeroje.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas
Su perspektyva kilti.

"Credo Partners" nuo 2006 m. sėkmingai teikia kontaktų centro paslaugas, pateisindama klientų lūkesčius. Klientas – mūsų prioritetas, todėl kartu su profesionalia ir entuziastinga vadovų ir vadybininkų komanda kiekviename procese siekiame prisidėti prie kliento sėkmės ir gerų veiklos rezultatų. Mūsų nuolatiniai klientai – telekomunikacijų, finansų, pardavimo ir kitų verslo sektorių lyderiai tai patvirtina ilgalaike ir lojalia partneryste. "Credo Partners" dirba su naujausiais vadybiniais ir telefonijos sprendimais, kurie atveria galimybes koncentruotis ne į procesą, o į rezultatą.

Sekite naujienas apie mus:
www.credopartners.lt
Informacija apie UAB „Credo Partners“
601 €
Vid. atlyginimas bruto
100
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 283 €
25% uždirba 283-478 €
25% uždirba 478-758 €
25% uždirba nuo 758 €
Vadovas: Asta Vosylė