Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „RNDV Holding“
More about company »

Kokybės ir procesų vadovas(-ė)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „RNDV Holding“

Darbo pobūdis

  • Integruotos vadybos sistemos formavimas ir jos veikimo kontrolė grupės įmonėse;
  • Procedūrų ir procesų sistemos kūrimas įmonių grupėje (vadybinių procesų analizė, veiklos schemų rengimas, metodinės dalies tobulinimas);
  • Rizikų valdymo sistemos diegimas ir tobulinimas;
  • Vidaus audito atlikimas ir vidaus auditorių ugdymas;
  • Pagalba ruošiantis grupės įmonėms išorinių auditų metu;
  • Sisteminių problemų analizė (RCA);
  • Metodinė pagalba ir veiksmai veiklos kokybei gerinti (įmonės tvarkų rengimas, strategijų formavimas, konsultacijos).

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina vadybos, procesų valdymo, kokybės vadybos srityse);
  • Bent 2 metų sėkminga darbo patirtis procesų valdymo/ kokybės vadybos srityje;
  • Kokybės sistemų išmanymas (ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001);
  • LEAN filosofijos išmanymas būtų privalumas;
  • Puikūs anglų kalbos įgūdžiai (žodžiu, raštu);
  • Analitinis mąstymas, planavimas, komunikabilumas, atsakingumas, gebėjimas ugdyti.

Įmonė įsipareigoja

  • Užtikrinti dalykišką ir pozityvią atmosferą darbe, bendradarbiaujančius kolegas;
  • Padėti siekti karjeros, įgyti aukštesnę kvalifikaciją, tobulėti kaip specialistui;
  • Suteikti sprendimų laisvę ir galimybę realizuoti asmeninį ir profesinį potencialą;
  • Mokėti motyvuojantį ir darbo rezultatus atitinkantį darbo užmokestį

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

RNDV HOLDING – tai lietuviško kapitalo bendrovė, įsikūrusi Klaipėdoje, ir valdanti RNDV grupės įmones. Bendrovė, sukaupusi daugiau nei 10-ies metų patirtį, šiuo metu vienija 4 dukterines įmones: RNDV Group, RNDV Industries, RNDV Logistics ir RNDV Statyba. Įmonių grupė nuolatos auga bei plečia savo veiklos sritis bei geografiją. RNDV Holding valdomos įmonės įgyvendina stambaus masto įvairių profilių projektus tiek Vakarų Europos, tiek Skandinavijos šalyse, todėl per pastaruosius metus darbuotojų skaičius išaugo daugiau negu dvigubai. Savo komandoje laukiame motyvuotų, talentingų ir ambicingų žmonių.
informacija apie UAB „RNDV Holding“
2706 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
31
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1266 €
25% uždirba 1266-1940 €
25% uždirba 1940-2662 €
25% uždirba nuo 2662 €