UAB „APL Fresh Food“

Kokybės vadovas

Vilnius - UAB „APL Fresh Food“

Darbo pobūdis

  • Produktų testavimas ir procedūrų aprašymas.
  • Bendravimas su veterinarijos tarnyba.
  • Standartų palaikymo užtikrinimas ir informacijos platinimas darbuotojams.
  • Paruoštos produkcijos kokybės užtirinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Žinojimas apie maisto kokybę ir standartus.
  • Higienos reikalavimų žinojimas.
  • Puikios žinios dirbant su MS Office (ypač Excel, Word ir PowerPoint).
  • Puikūs anglų ir rusų kalbos įgūdžiai.
  • Gebėjimas savarankiškai ir kokybiškai valdyti projektus.
  • Puikūs komunikaciniai įgūdžiai, iniciatyvumas, kūrybiškumas.
  • Strateginis mąstymas, puikūs planavimo, laiko valdymo, darbo su informacija įgūdžiai, kruopštumas, atsakingumas.

  • Tapti dalimi besiplečiančio tarptautinio prekės ženklo KFC komandos dalimi.
  • Mokymai ir kvalifikacijos kėlimą.

informacija apie Apollo Group
1022 €
Vid. atlyginimas bruto
256
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 527 €
25% uždirba 527-796 €
25% uždirba 796-1162 €
25% uždirba nuo 1162 €