Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Manvesta“
More about company »

KOKYBĖS VADYBININKAS (-Ė) KAUNE

Kaunas - UAB „Manvesta“

Darbo pobūdis

Pretenzijų administravimas;
Eismo įvykių administravimas;
Bendravimas su klientais / draudimo kompanijomis / partneriais;
Statistika.

Reikalavimai

Anglų kalbos žinios;
Aukštasis išsilavinimas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Komunikabilumas, aktyvumas; organizuotumas; iniciatyvumas, savarankiškumas; kruopštumas.

Mes jums siūlome

Įdomų, atsakingą darbą stiprioje, šiuolaikiškoje įmonėje;
Galimybę realizuoti savo idėjas ir projektus;
Puikias darbo sąlygas;
Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes;
Draugišką kolektyvą;
Kompetenciją atitinkantį atlyginimą.

UAB „Manvesta” – įmonė, turinti ilgametę ir nepriekaištingą patirtį transporto ir logistikos srityse, šiandiena esanti viena stipriausių ir didžiausių transporto bendrovių šiame sektoriuje.
Informacija apie UAB „Manvesta“
910 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
819
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 722 €
25% uždirba 722-798 €
25% uždirba 798-798 €
25% uždirba nuo 798 €
Vadovas: Mantas Stankevičius