Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kauno loftas“

Kokybės vadybininkas (-ė)

1200-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Kauno loftas“

Darbo pobūdis

Prisijunk prie maisto kokybės skyriaus, restoranų tinkle, ir rūpinkis, jog po Lietuvos ir Latvijos kraštus sklistų kalbos apie nuostabaus skonio šonkaulius ir nepakartojamus burgerius, naminius makaronus!
Grill London, Paslėpti receptai, Dinner map, Jo malonė ieško vadybininko, kuris būtų atsakingas už kokybės sistemos palaikymą ir korekcijas.
Svarbu noras dirbti ir meilė maistui, o visų niuansų apmokome!

Darbo pobūdis:
Restoranų auditavimas;
Mėgėjiškas produktų fotografavimas;
Darbas su receptų technologinėmis kortelėmis lietuvių bei rusų kalbomis;
Pagalba įmonės technologams;

Darbas niekada nebus monotoniškas, jaunas ir motyvuotas kolektyvas, galimybės augti ir tobulėti! :)

Darbuotojas gali būti iš Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Klaipėdos.

Reikalavimai

Privaloma rusų kalba ir automobilio teisės.

Atlyginimas

1200-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
+ galimi priedai

UAB "Apskaitos projektas"
informacija apie UAB „Kauno loftas“
866 €
Vid. atlyginimas bruto
16
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.