Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Valumina"
More about company »

Kokybės vadybininkas (-ė)

Panevėžys - UAB "Valumina"

Darbo pobūdis

  • Vidaus patalpų valymo/tvarkymo darbų organizavimas;
  • Darbuotojų paieška, jų apmokymas, instruktavimas, darbo organizavimas ir kontrolė;
  • Personalo dokumentų, darbo grafikų, darbo laiko apskaitos žiniaraščių ir kitų lokalių dokumentų rengimas bei administravimas;
  • Bendravimas su klientais paslaugų kokybės klausimais.

Reikalavimai

  • Ne žemesnis nei aukštesnysis išsilavinimas;
  • Panašaus darbo patirtis - privalumas;
  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas planuoti;
  • Gebėjimas savarankiškai ir operatyviai spręsti problemas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai ( MS Office paketas: MS Outlook, MS Word, MS Excel);
  • Vairuotojo pažymėjimas (B, mechaninė g. d.);
  • Stresinių ir konfliktinių situacijų valdymas;
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, savarankiškumas;
  • Darbo teisės ir darbų saugos išmanymas - privalumas.

Mes jums siūlome

  • Aktyvų, nemonotonišką darbą;
  • Gerą mikroklimatą ir patrauklią organizacijos kultūrą;
  • Pagarbų požiūrį į darbuotoją;
  • Motyvuojantį darbo užmokestį;
  • Visus darbui reikalingus įrankius/priemones;
  • Vidinius ir išorinius mokymus kompetencijų ugdymui.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „Valumina“ įkurta 1999 m.
Visoje Lietuvoje teikia aukščiausios kokybės vidaus patalpų valymo/tvarkymo, lauko teritorijos priežiūros ir specialiųjų valymo darbų paslaugas.
Daugiau info
Informacija apie UAB "Valumina"
409
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Darius Balčiūnas