Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Roquette Amilina, AB

KOKYBĖS VADYBININKAS (-Ė)

Panevėžys - Roquette Amilina, AB

Darbo pobūdis

  • „Rizikos Veiksnių Analizės ir Svarbių Valdymo taškų“ (RVASVT) proceso koordinavimas.
  • ISO ir kitų kokybės, maisto bei pašarų standartų įdiegimas, priežiūra ir palaikymas.
  • Išorės bei vidaus auditų organizavimas bei atlikimas.
  • Norminių su kokybe, maisto bei pašarų sauga susijusių dokumentų rengimas, priežiūra, valdymas.
  • Skundų administravimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (technologijų/maisto pramonės/ vadybos srityse).
  • Geros anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu.
  • Ne mažiau kaip 2 metų darbo patirtis su kokybės vadybos bei maisto ir pašarų standartų sistemomis.
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai.
  • Puikūs bendravimo, derybiniai įgūdžiai.
  • Greita reakcija į problemas ir sprendimo būdų pateikimas.
  • Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje, sugebėjimas greitai mokytis ir įsisavinti informaciją.

  • Dinamišką darbo aplinką, leidžiančią realizuoti profesines kompetencijas.
  • Nuolat tobulėti skatinančią, aktyvią darbo aplinką.
  • Bendravimą ir bendradarbiavimą tarptautinėje aplinkoje.
  • Puikias darbo sąlygas ir konkurencingą atlygį.

"Roquette“ yra šeimos valdoma pasaulinė augalinės kilmės ingredientų lyderė, augalinių baltymų pradininkė ir pirmaujanti farmacinių preparatų pagalbinių medžiagų tiekėja.

Kuo mes didžiuojamės?
Bendradarbiaujame su savo klientais ir partneriais, taip pat siekiame išnaudoti gamtos potencialą tam, kad galėtume pasiūlyti geriausius ingredientus maisto, mitybos ir sveikatos rinkose.
Kiekvienas iš šių ingredientų sugeba patenkinti unikalius ir pagrindinius žmogaus poreikius, ir padeda pasirinkti sveikesnį gyvenimo būdą.
informacija apie Roquette Amilina, AB
335
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.