Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Clean Solutions“

KOKYBĖS VADYBININKAS (-Ė) Vilniuje

1200-1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Clean Solutions“

Darbo pobūdis

  • Priskirtų objektų priežiūra, atliekamų valymo paslaugų kokybės kontrolė;
  • Darbas su valymo personalo komanda – atranka, apmokymai, darbo kontrolė;
  • Komunikacija su klientu visais valymo ir paslaugų kokybės klausimais;
  • Valymo priemonių užsakymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas bei vairavimo patirtis;
  • Panašaus darbo valymo paslaugų srityje patirtis – didelis privalumas;
  • Komandos valdymo įgūdžiai ir patirtis;
  • Komunikabilumas, greita reakcija ir orientacija stresinėse situacijose;
  • Geras rusų kalbos mokėjimas.
  • Gebate priimti operatyvius sprendimus bei prisiimti atsakomybę;

Įmonė siūlo

  • Stabilų darbą sparčiai augančioje įmonėje;
  • Savarankišką darbą ir lankstų darbo grafiką;
  • Tarnybinį automobilį ir kitas darbui reikalingas priemones,
  • Supratingus ir pasiruošusius padėti vadovus ir kolegas;
  • Konkurencingą, nuo patirties ir darbo rezultatų priklausantį atlyginimą (nuo 1200 Eur iki 1900 Eur (neišskaičius mokesčių))

Atlyginimas

1200-1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Clean Solutions – tai beveik 600 žmonių bendruomenė, kuri drauge rūpinasi savo klientais! Jau daugiau nei 16 metų Lietuvos rinkoje teikiame visas patalpų valymo ir teritorijos priežiūros paslaugas. Tikime, kad žmonės yra didžiausia vertybė, o paslaugų versle svarbiausia kokybė, pasitikėjimas ir entuziazmas. Esame tam, kad kasdienis Kliento sunkus darbas būtų lydimas nepriekaištingos švaros!
informacija apie UAB „Clean Solutions“
857 €
Vid. atlyginimas bruto
554
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 300 €
25% uždirba 300-577 €
25% uždirba 577-1015 €
25% uždirba nuo 1015 €