Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
„Vičiūnų“ įmonių grupė

Kokybės vadybininkas (logistikoje)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - „Vičiūnų“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Naujai atsidarančiame logistikos centre ieškome kokybės vadybininko, kuris bus atsakingas už atvykstančių krovinių kokybę (šaldyti maisto produktai) !

Prekių iš tiekėjų priėmimas ir kokybės tikrinimas;
Atvykusių prekių temperatūrų matavimas;
Pažeistų krovinių fiksavimas;
Pretenzijų ir aktų surašymas;
Atvykusios žaliavos vertinimas;
Darbas su terminalu (skaneriu);
Kiti panašaus pobūdžio darbai;

Darbo sąlygos: šaldyto maisto sandėliai -18 / +4 laipsniai
Grafikas: slenkantis darbo grafikas (laisvi savaitgaliai)

Darbo vieta: KAUNO LEZ, VIČIŪNAI GROUP

Reikalavimai

Mokėjimas naudotis terminalu (skaneriu);
Greita orientacija, kruopštumas, atidumas, atsakingumas;
Mums svarbu Jūsų pastabumas, savarankiškumas bei loginis mąstymas;
Darbo patirtis logistikoje prie prekių priėmimo ir pan. (pranašumas);

Mes jums siūlome

Visas sąlygas profesionaliai tobulėti įgyjant vertingos patirties logistikos srityje;
Darbą naujame, moderniame logistikos centre;
Darbą stabilioje įmonėje;
Motyvuojantis darbo užmokestis;
Darbo apranga bei kitos reikalingos priemonės;

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Pagrindinė UAB „Baltic fish export“ veikla – baltos žuvies perdirbimas, šaldymas ir pakavimas, taip pat jūrų gėrybių pakavimas. „Baltic fish export“ perdirbta, paruošta ir supakuota žuvies produkcija pasiekia mažmeninės prekybos tinklus Lietuvoje, kitose Europos Sąjungos šalyse, Norvegijoje ir net tolimojoje Kuboje. Produkcija yra saugoma centriniuose, moderniai ir talpiai įrengtose „Baltic fish export“ sandėliuose Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ).