UAB „SPAISVILĖ“

Kokybės vadybininkas

Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Tauragė - UAB „SPAISVILĖ“

Darbo pobūdis

RVASVT principais pagrįstų procedūrų ir būtinųjų programų ruošimas, koregavimas ir įgyvendinimo priežiūra:
Darbuotojų higienos kontrolės užtikrinimas;
Įrengimų ir patalpų sanitarijos kontrolė;
Temperatūriniai registravimai;
Žaliavų priėmimas registravimas ir kontrolė;
Gaminamos produkcijos dokumentų ir ženklinimo kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas,
Patirtis su RVASVT įgyvendinimu ir priežiūra,
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai,
Gebėjimas savarankiškai planuoti ir vykdyti darbus.

Įmonė siūlo

Visas darbui reikalingas priemones,
Visas socialines garantijas,
Galimybę tobulėti.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Spaisvilė“ sparčiai besiplečianti įmonė, užsiimanti didmenine prekyba bei turinti platų aukštos kokybės prieskonių asortimentą. Įmonė yra natūralių prieskonių fasuotoja, mišinių gamintoja, žaliavų tiekėja ir tiesioginė importuotoja iš trečiųjų šalių. UAB „Spaisvilė“ atstovauja Vokietijos įmonę – AVO-Werke August Beisse GmbH Baltijos šalims. Asortimente yra daugiau kaip 4000 rūšių produktų, kurie maistui suteikia išskirtinį skonį, spalvą, tekstūrą ir išvaizdą.
informacija apie UAB „SPAISVILĖ“
1770 €
Vid. atlyginimas bruto
(16% didesnis už LT vidurkį)
71
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1054 €
25% uždirba 1054-1507 €
25% uždirba 1507-1940 €
25% uždirba nuo 1940 €