Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB  "Axis Industries"
More about company »

Kokybės ir procesų vadovas

Kaunas - AB "Axis Industries"

Darbo pobūdis:

  • Įmonės vadybos sistemos ir procesų palaikymas, tobulinimas ir priežiūra;
  • Įmonės atstovavimas priežiūros bei (re)sertifikacijos audituose;
  • Įmonėje taikomų standartų ir kitų techninių reikalavimų sąrašo sudarymas ir priežiūra;
  • Įmonės darbuotojų atestavimo kuravimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (kokybės vadybos, ar inžinerijos srityse);
  • Darbo patirtis vadybos sistemų diegimo ir valdymo srityse (ne mažiau 2 metų);
  • Geros anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Iniciatyvumas, atsakingumas, kruopštumas, pasitikėjimas savimi ir komunikabilumas;
  • Aukšta motyvacija ir atsidavimas darbui.

Įmonė siūlo:

  • Darbą didelėje, technologiškai pažangioje įmonėje;
  • Puikias asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Geras darbo sąlygas ir visas rezultatyviam darbui reikalingas priemones;
  • Draugišką ir palaikantį kolektyvą!

AB "Axis Industries"

UAB „Axis Technologies“ – viena iš ,,Axis Industries“ grupės įmonių. UAB ,,Axis Technologies“ kuria biokuro katilinių ir elektrinių technologinę įrangą, stato industrinius objektus. Bendrovė yra įgyvendinusi daugiau nei 200 projektų Baltijos šalyse ir kitose užsienio valstybėse. Įmonė teikia kompleksines paslaugas: atlieka objektų techninę ekspertizę, projektuoja, kuria, montuoja, paleidžia ir derina katilinių ir elektrinių įrangą.