Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „CRAFT bearings“
More about company »

Kokybės valdymo vadybininkas

Kaunas - UAB „CRAFT bearings“

Darbo pobūdis

Jūs būsite atsakingi už:
Kokybės standarto ir valdymo proceso nustatymą bei jo įgyvendinimą, reikiamą prekių kokybės lygmens užtikrinimą
Kokybinių parametrų nustatymą ir derinimą su tiekėjais
Kokybės parametrų matavimo metodikų nustatymą, suderinimą su tiekėjais
Kokybės tikrinimo proceso sukūrimą bei įgyvendinimą
Brokų atvejų valdymo proceso sukūrimą ir įgyvendinimą
Brokų analizę ir probleminių klausimų sprendimą su tiekėjais
Pirkimo sąlygų su tiekėjais derinimą, tikslu užtikrinti prekių kokybę
Reikalavimų tiekėjams nustatymą, tiekėjų vertinimą, atranką, auditavimą
Kitų kokybės projektų įgyvendinimą

Reikalavimai

Mes tikimės, kad jūs:
Turite ne mažesnę, kaip 5 metų patirtį ir visapusišką supratimą kokybės valdymo bei pirkimų srityse
Esate brandi asmenybė, gebate organizuoti darbą, įgyvendinti projektus ir užbaigti juos iki galo
Gebate dirbti komandoje, tobulėti ir siekti bendro rezultato
Turite aukštąjį išsilavinimą (pageidautina techninis arba vadybinis)
Turite patirties dirbant su prekėmis iš techninės srities
Puikiai mokate anglų ir gerai rusų kalbą
Gerai dirbate kompiuteriu
Turite galimybę vykti į komandiruotes

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą savo srityje lyderiaujančioje įmonėje
Profesinio tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes

UAB „CRAFT bearings“ – Lietuviško kapitalo, įvairios paskirties guolių gamintoja. Jos produkcija sėkmingai naudojama žemės ūkio, technologinių įrenginių, lengvosios ir maisto, buitinių prietaisų, naftos, dujų bei metalų pramonėse. Šiuo metu įmonė yra viena iš lyderiaujančių Rusijoje, Kazachstane, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rumunijoje bei Lenkijoje. Taip pat savo produkciją tiekia į 24 Europos valstybes, Šiaurės ir Vakarų Afriką bei Pietų Amerikos ir Ramiojo vandenyno šalis.
Informacija apie UAB „CRAFT bearings“
1985 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
47
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1246 €
25% uždirba 1246-1526 €
25% uždirba 1526-2061 €
25% uždirba nuo 2061 €
Vadovas: Vygantas Rimgaila