Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Sporto dvasia“

KOMANDINIŲ PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) pagrindiniame NIKE OFISE

Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Sporto dvasia“

Darbo pobūdis

  • Komandinių pardavimų, WEB klientų aptarnavimas (pardavimai ir komunikacija, užsakymų suruošimas/išsiuntimas, sąskaitų rašymas)
  • Komandinių pardavimų klientų aptarnavimas pagrindiniame NIKE ofise (darbas su kasa, sąskaitų rašymas, užsakymų formavimas)
  • Krovinių, sandėlio ir salės priežiūra pagrindiniame Nike ofise (krovinių priėmimas/išsiuntimas, parduotuvės salės priežiūra ir sandėlio tvarkos palaikymas)

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas. Paskutinių kursų studentas (-ė).
  • Darbo patirtis mažmeninėje prekyboje būtų privalumas.
  • Gebėjimas savarankiškai planuotis darbus bei vertinti jų rezultatus.
  • Puikios anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu.
  • Geras kompiuterinis raštingumas (MS Office programų paketas).
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas. Nuosavas automobilis būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir dinamišką darbą Nike profesionalų komandoje;
  • Kandidato kompetencijas atitinkantį darbo užmokestį, visas socialines garantijas bei darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "SPORTO DVASIA" yra oficialus NIKE prekės ženklo atstovas Lietuvoje.

If you have a body, you are an athlete.
Bill Bowerman
informacija apie UAB „Sporto dvasia“
1488 €
Vid. atlyginimas bruto
52
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 865 €
25% uždirba 865-1157 €
25% uždirba 1157-1628 €
25% uždirba nuo 1628 €