Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Inter-Silo"
More about company »

Komandos vadovas darbui su poliuretano danga

Nuo 1600 Eur
Darbas namuose - UAB "Inter-Silo"

Darbo pobūdis

UAB Inter-Silo įmonė, įsikūrusi Vilniuje bei dirbanti visoje Lietuvoje ir Europoje, veikianti žemės ūkio sektoriuje, plečiasi ir ieško žmonių, kurie norėtų prisijungti prie mūsų mobilios poliuretano dengėjų komandos.
Mūsų tikslas - tapti pirmaujančiu poliuretano dangos tiekėju visoje Lietuvoje ir išplėtoti vispausiškai ir efektyviai veikiančią grupę, kuri rūpintųsi įvairaus dydžio poliuretano dangos projektais.
Ieškome žmogaus, galinčio vadovauti komandai, dirbančiai su poliuretano danga, ir dirbti kartu su ja. Darbų vadovas, kurio ieškome, būtų atsakingas už projektų įvykdymą, pardavimus ir reklamą.
Siūlomas darbas bus glaudžiai susijęs su bendravimu su administracija, tačiau sprendimų priėmimas - jūsų valia. Kūrimo etapo metu jūsų atsakomybė bus ne tik plėtoti naujos veiklos grupę, bet ir kartu pagelbėti kurti efektyvų marketingą (video, nuotraukas ir kt.) bei bendrauti su įmonės klientais. Turėsite didelę įtaką ir galimybes susikurti įdomią darbo vietą sau.

Reikalavimai

  • panašaus darbo patirtis; galbūt vis dar tebedirbantis, bet siekiantis ir ieškantis galimybių realizuoti savo ambicijas;
  • žinios apie poliuretaną, jo dangą, PIR/PUR izoliaciją;
  • B kategorijos vairuotojo teisės, kadangi komanda bus nuolat kelyje (C, CE kategorija būtų privalumas, bet ne būtinybė);
  • anglų kalbos mokėjimas;
  • aukštasis išsilavinimas (privalumas);
  • gebėjimas matyti daugiau sprendimų, nei problemų;
  • noras tobulėti, mokytis, siekti daugiau.

Mes jums siūlome

  • be pastovaus atlyginimo, premijas ir priedus už puikius darbo rezultatus;
  • kelionių išlaidų padengimas.

Atlyginimas

Nuo 1600 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

For 14 seasons, people behind Inter-Silo have worked with installation of grain storage facilities, firstly in Denmark, and later in several other European countries. During this period, the popularity of drying silos has grown rapidly. Hundreds of Danish farmers (large as well as small) now store their grain at home, and thereby save the time and money from bringing their crops to grain terminals or being forced to sell at low price during harvest.
With references from facilities of all sizes around Europe, Inter-Silo has the widest possible experience and has seen the abundant benefits of modern agriculture all over. From just being a service provider, Inter-Silo has now set focus on introducing the benefits of different grain handling to Lithuanian, Latvian and Estonian farmers. Since 2014 winter, Inter-Silo became the official reseller for Dan-Corn A/S in Lithuania, and since autumn in Latvia and Estonia.
Informacija apie UAB "Inter-Silo"
906 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
51
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Lars Young Mogensen