Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"
More about company »

KOMANDOS VADOVAS (-Ė)

Kaunas - UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"

Darbo pobūdis:

  • Pavaldžių darbuotojų darbo organizavimas, kokybės vertinimas ir tobulinimas;
  • Komandos formavimas ir ugdymas;
  • Plaukimo mokymo grupių užpildymas, efektyvus jų valdymas;
  • Treniruočių planų ir ugdymo programos sudarymas ir vykdymo kontrolė;
  • Įmonės interesų atstovavimas, problemų sprendimas;
  • Treniruočių inventoriaus valdymas bei idėjų generavimas, diegiant naujoves;
  • Varžybų organizavimas ir dalyvavimas jose, rezultatų analizė.

Reikalavimai kandidatui:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Strateginis mąstymas ir gebėjimas organizuoti veiklą, lyderystė;
  • Patirtis savarankiškai planuojantis darbus, skirstant prioritetus;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Aktyvumas, iniciatyvumas, atsakingumas;
  • Vadovaujamo darbo patirtis – privalumas.
  • Domėjimasis sportu, ar patirtis plaukimo sporte - privalumas.

Įmonė Jums siūlo:

  • Įdomią, naudingą ir įvairiapusišką patirtį profesionalų komandoje;
  • Motyvuojantį darbo užmokestį, jaunatvišką kolektyvą ir gerą darbo atmosferą;
  • Intensyvų, įvairiapusį ir dinamišką darbą;
  • Galimybę įgyvendinti savo idėjas, sprendimus.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame.

UAB „Personalo sprendimai“ – sėkmingą ilgametę patirtį sukaupusi personalo valdymo specialistų komanda.
Mūsų klientė - UAB „Arkietė“ - viena didžiausių indų ir virtuvės reikmenų importuotoja, galinti pasiūlyti didžiausią indų asortimento pasirinkimą įvairiems poreikiams tiek įstaigų, ofisų, HoReCa sektoriaus bei individualiems klientams. Lietuvos rinkoje įmonė sėkmingai plėtoja savo veiklą jau daugiau nei 25 metus, o prekes importuoja iš viso pasaulio tiekėjų. Šiuo metu įmonė plečiasi ir ieško pardavimų vadybininko (-ės) Vilniaus regione.