DARBO RINKOS LYDERIS 2023
I vieta energetikos kategorijoje
Ignitis grupė

KOMANDOS VADOVAS (-Ė) NAUJŲ KLIENTŲ PROJEKTŲ VALDYMO KOMANDOJE

Kaunas - Ignitis grupė

Darbo aprašymas

  • Sėkmingas elektros ir dujų tinklų plėtros projektų organizavimas ir įgyvendinimas;
  • Bendradarbiavimas su partneriais ir trečiosiomis šalimis, kad būtų užtikrintas projektų įgyvendinimas laiku;
  • Lyderystė, veiklos meistriškumas, iniciatyvumas procesų tobulinime kasdieniniame darbe;
  • Komandos formavimas, ugdymas ir motyvavimas;
  • Bendradarbiavimas su kitais bendrovės padaliniais.

Reikalavimai

  • turėtum aukštąjį universitetinį išsilavinimą (privalumas energetikos srityje);
  • Ne mažesnė nei 2 metų patirtis energetikos srityje;
  • MS Office pagrindinių programų vartotojo įgūdžiai;
  • Orientacija į aukštą klientų aptarnavimo kultūrą;
  • Geri projektų valdymo, veiklos planavimo, biudžeto sudarymo ir koordinavimo įgūdžiai;
  • Sudėtingų (kritinių) situacijų valdymo, derybų vedimo patirtis;
  • Lyderio savybės, orientacija į rezultatą, kūrybiškumas, įžvalgumas, diplomatiškumas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Papildoma informacija

#Sumumispaprasta ir įdomu, todėl Tau siūlome:

  • darbą įmonėje, pirmaujančioje energetikos srityje;
  • nemonotonišką darbą, kupiną iššūkių;
  • neįkainojamą patirtį auginant bendravimo kompetenciją;
  • karjeros galimybes „Lietuvos energijos“ įmonių grupėje;
  • draugišką profesionalų komandą, su kuria galėsi mokytis ir tobulėti.

Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) veiklą pradėjo 2016 metų sausio 1 dieną, sujungus LESTO ir „Lietuvos dujas“.

Pagrindinės ESO funkcijos: elektros energijos tiekimas ir skirstymas bei gamtinių dujų skirstymas, garantinis elektros ir dujų tiekimas, elektros ir dujų įvedimas, elektros ir dujų skirstymo tinklų eksploatavimas, priežiūra, valdymas ir plėtra, jų saugumo ir patikimumo užtikrinimas.