Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ „Metam“

KOMANDOS VADOVO

1500-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - VšĮ „Metam“

Darbo pobūdis

  • Bendradarbiaujant su kitais komandos nariais kurti ir vystyti verslo idėjų inkubatoriaus projektą;
  • Suburti ir vadovauti komandai projekto įgyvendinimui.

Reikalavimai

Projektų kūrimo, diegimo ir vystymo patirtis;
Organizuotumas ir gebėjimas koordinuoti;
Darbo versle patirtis (vadybinis ar vadovavimo darbas);
Strateginis mąstymas;
Nusiteikimas mokytis ir tobulėti;
Nusiteikimas ilgalaikiam įsipareigojimui;
Lankstumas ir atvirumas kitokiam požiūriui į verslą;
Gebėjimas būti neapibrėžtume.

Mes jums siūlome

Veikimo ir saviraiškos laisvę;
Galimybes mokytis, ugdytis, tobulėti;
Galimybes realizuoti idėjas;
Pagarba ir pasitikėjimu grįstą santykį;
Galimybes nuolat patirti kažką dar nepatirto.

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. į rankas
VšĮ „Metam“

VšĮ „Metam“

Mes esame Idėjų Inkubatorius - nepriklausomai veikianti komanda, kurios tikslas – atrasti veikiančias priemones smulkiam ir vidutiniam verslui sėkmingai atsirasti ir harmoningai vystytis.
Mes veikiame ieškodami verslo idėjų vystytojų bei tapdami jų verslo partneriais.
Mes esame vertingi verslo partneriai, nes:
  • Padedame profesionaliai pradėti verslą ir jį vystyti;
  • Dalinamės savomis verslo patirtimis ir kompetencijomis;
  • Padedame pažvelgti iš šalies į tai kas vyksta versle;
  • Diskutuojame apie tai, kas svarbu verslo vystymui;
  • Padedame ieškoti finansavimo verslui.
informacija apie VšĮ „Metam“
2254 €
Vid. atlyginimas bruto
(48% didesnis už LT vidurkį)
8
Darbuotojų skaičius
0 -5 tūkst. €
Pajamos 2019 m.