UAB „Nova rent“

Kombaino operatorius mechanizatorius

2000-4000 €/mėn. Į rankas
Kėdainiai, Kaunas - UAB „Nova rent“

Darbo pobūdis

Javų kūlimas su „Claas Lexion“ kombainais javapjūtės metu aplink Kėdainius. Darbas su perspektyva gerai užsidirbti. Mūsų įmonė atlieka javų kūlimo paslaugas žemės ūkio bendrovėms bei ūkininkams, todėl prie savo komandos kviečiame prisijungti kombainų operatorius. Gerus ir patyrusius darbuotojus planuojame pasilikti ir po javapjūtės sezono.

Reikalavimai darbuotojui

Bent dviejų metų analogiško darbo patirtis.
Kombaino vairuotojo pažymėjimas.
Atsakingumas, energingumas ir noras dirbti.

Esame jauna, energinga įmonė, kuri nebijo laužyti nusistovėjusių standartų. Labiausiai vertiname savo darbuotojus – tai mūsų didžiausias turtas ir pranašumas, todėl kiekvienas komandos narys yra vertinamas ir svarbus. Siūlome konkurencingą atlyginimą, telefoną, kompiuterį, automobilį bei visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

2000-4000 €/mėn. į rankas

UAB „Nova rent“ – žemės ūkio paslaugų įmonė, kuri verčiasi žemės ūkio technikos nuoma ir prekyba, teikia kokybiškas serviso paslaugas bei užsiima atsarginių dalių prekyba. Įmonė sparčiai auga ir plečiasi. Esame užsitarnavę klientų pasitikėjimą. Ieškome energingų ir veržlių žmonių, kurie yra kūrybingi ir nori iš gyvenimo daugiau!
informacija apie UAB „Nova rent“
2488 €
Vid. atlyginimas bruto
(63% didesnis už LT vidurkį)
34
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1903 €
25% uždirba 1903-2479 €
25% uždirba 2479-3130 €
25% uždirba nuo 3130 €