Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Aljansas AIBĖ, UAB

KOMERCIJOS ASISTENTĖ (-AS)

Nuo 1157,99 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Aljansas AIBĖ, UAB

Darbo pobūdis

  • Bendravimas su parduotuvių darbuotojais ir problemų sprendimas;
  • prekių duomenų tvarkymas ir asortimento priežiūra;
  • tiekimo proceso organizavimas;
  • įvairių ataskaitų ruošimas;
  • procesų optimizavimo ir patobulinmo galimybių ieškojimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas, privalumas - ekonomikos, verslo vadybos srityje (gali būti paskutinio kurso studentas);
  • geros anglų/rusų kalbos žinios, būtų privalumas;
  • puikūs MS Excel bei MS Word įgūdžiai;
  • sugebėjimas apdoroti dideliį kiekį informacijos;
  • kruopštumas ir analitinis mąstymas.

Įmonė siūlo

  • Atsakingą, savarankišką darbą stabiliai dirbančioje ir augančioje kompanijoje;
  • geras darbo sąlygas bei galimybę tobulėti;
  • darbo užmokestį, atitinkantį kompetenciją, socialines garantijas;
  • neturinčius darbo patirties – apmoko.

Atlyginimas

Nuo 1157,99 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Didžiausias Lietuvoje prekybos įmonių aljansas „Aibė" – tai nepriklausomų Lietuvos prekybos įmonių sąjunga, paremta Vienybe ir Partneryste, vienijanti daugiau kaip 205 prekybos įmonių, valdančių daugiau nei 815 parduotuvių. Prekybos įmonių aljansas „Aibė" įkurtas 1999 m.
informacija apie Aljansas AIBĖ, UAB
2460 €
Vid. atlyginimas bruto
(61% didesnis už LT vidurkį)
68
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1571 €
25% uždirba 1571-2480 €
25% uždirba 2480-2807 €
25% uždirba nuo 2807 €