Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
GARANT GROUP
More about company »

KOMERCIJOS DIREKTORIAUS PAVADUOTOJAS (-A)

Klaipėda - GARANT GROUP

Darbo pobūdis

  • Aktyvių pardavimų politikos formavimas ir vykdymas visoje įmonėje;
  • Darbas su įmonės klientais, laivų remonto paslaugų pardavimas;
  • Konkurencinės aplinkos stebėjimas, savalaikis reagavimas.

Reikalavimai

  • Sėkminga patirtis dirbant ar vykdant laivų, laivų variklių, offshore platformų ar kitokių jūrinio sektoriaus įrengimų remontą;
  • Patirtis laivų remonto paslaugų pardavimuose (privalumas);
  • Gebėjimas lengvai bendrauti (žodžiu bei raštu), dirbti komandoje;
  • Aukštasis išsilavinimas, privalumas jei išsilavinimas yra susijęs su laivų technine priežiūra, remontu arba gamyba;
  • Privalomas kalbų mokėjimas: rusų, anglų, lietuvių.
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai MS Office programų paketas.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą atlyginimą priklausantį ir nuo pasiektų rezultatų;
  • Darbą profesionalioje ir draugiškoje komandoje;
  • Asmeninį tobulėjimą ir augimą;
  • Aprūpinimą darbo priemonėmis atitinkamam pareigų vykdymui;
  • Darbą lyderiaujančioje įmonių grupėje;
  • Reguliarius apmokymus ir kvalifikacijos kėlimą;
  • Karjeros galimybes.

Įmonė veiklą vykdo daugiau kaip dvidešimt metų.
Kompanijos pagrindinė veikla susijusi su laivų remontu ir techniniu aptarnavimu.
Informacija apie GARANT GROUP
1912 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
25
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1190 €
25% uždirba 1190-1845 €
25% uždirba 1845-2810 €
25% uždirba nuo 2810 €
Vadovas: Vasilij Pigarev