DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
UAB „Kesko Senukai Lithuania“

KOMERCIJOS DIREKTORIUS (-Ė)

Nuo 3500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Kesko Senukai Lithuania“

Darbo pobūdis

  • pirkimo ir pardavimo strategijos vadovaujamoje prekių grupėje formavimas ir įgyvendinimas;
  • prekių asortimento strategijos kūrimas ir kontrolė;
  • konkurencingos kainodaros strategijos formavimas;
  • rinkos analizė ir jos poreikius atitinkančių sprendimų priėmimas;
  • dalyvavimas derybose su tiekėjais;
  • prekių apyvartumo, pelningumo kontrolė;
  • įvairių veiklos rodiklių analizė;
  • komandos formavimas, ugdymas ir darbo organizavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • ne mažiau kaip 3 metų sėkminga vadovaujančio darbo patirtis komercijos (verslo vystymo, pirkimų,
pardavimų) srityje;
  • aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • strateginis požiūris į sprendimų priėmimą, gebėjimas argumentuotai pagrįsti ilgalaikius sprendimus;
  • puikūs lyderystės, organizaciniai, derybų įgūdžiai,
  • kompiuterinis raštingumas;
  • geri anglų, rusų kalbų įgūdžiai;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Mes Jums siūlome

  • įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje;
  • nuolatinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas;
  • galimybę įsigyti visas prekes „Senukų“ prekybos centruose su nuolaida.

Atlyginimas

Nuo 3500 €/mėn. į rankas
+ metinė kintama darbo užmokesčio dalis priklausanti nuo asmeninių rezultatų.

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

informacija apie UAB „Kesko Senukai Lithuania“
1964 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
2987
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1265 €
25% uždirba 1265-1628 €
25% uždirba 1628-2180 €
25% uždirba nuo 2180 €