Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Naurisa-Akvedukts"
More about company »

Komercijos direktorius

Vilnius - UAB "Naurisa-Akvedukts"

Darbo pobūdis

Tarptautinė didmeninės prekybos įmonė užsiimanti šildymo, laistymo ir vandentiekio sistemų pardavimu kviečia prisijungti prie savo komandos Vilniaus filialo komercijos direktorių.

Jūsų pareigos bus:
  • Įmonės komercinės veiklos vystymo valdymas ir koordinavimas;
  • Skatinti bendradarbiavimą su kitomis įmonėmis;
  • Vesti derybas su įmonės partneriais;
  • Analizuoti rinką, didinti įmonės konkurencingumą;
  • Kasdien priimti taktinius sprendimus;
  • Didinti pardavimų apimtį;
  • Skatinti įmonės kapitalo augimą;
  • Sukurti efektyvią komandą;

Reikalavimai

  • Darbo patirtis vadovo pareigose ne mažiau 3 metų;
  • Darbo patirtis vadovo pareigose prekyboje - privalumas;
  • Sugebėjimas organizuoti pavaldinių darbą;
  • Vandentiekio ir/arba šildymo sistemų srities žinios - privalumas;
  • Noras dirbti ir tobulėti;
  • Atsakingumas ir iniciatyvumas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Puikios lietuvių ir rusų kalbų žinios;
  • B kategorijos vairuotojo teisės.

Mes jums siūlome

  • Stabilų atlyginimą ir priedus už darbo rezultatus;
  • Karjeros galimybę;
  • Darbą tarptautinėje įmonėje;
  • Darbui reikalingus priemonės: automobilį, kompiuterį, telefoną.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Darbo vieta: firminė parduotuvė "Naurisa-Akvedukts", Vytenio g. 22,Vilnius
Informacija apie UAB "Naurisa-Akvedukts"
771 €
Vid. atlyginimas bruto
6
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Nauris Armanis