MB „Ultrasprendimai“

KOMERCIJOS PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

1800-3500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - MB „Ultrasprendimai“

Darbo pobūdis

Pagrindinė užduotis - Kietmedžio skydo prekybos vystymas (B2B)

Būsite atsakingi už:
  • El. prekybos projektų inicijavimą bei vystymą;
  • Produktų asortimento koordinavimą (su klientais, gamyba, tiekėjais);
  • Gilinimąsi į el. prekybos platformų taisykles, jų analizę ir su tuo susijusių klausimų sprendimą;
  • El. pardavimų procesų optimizavimą (nuo prekės pateikimo el. parduotuvėje iki pristatymo klientui);
  • Darbą su esamais klientais ir ilgalaikių santykių palaikymą (Europos rinka);
  • Glaudų bendradarbiavimą tarp įmonės padalinių (tiekimas, logistika, gamyba, finansai);
  • Sandėlio žaliavų bei atsargų valdymą (bendradarbiaujant su gamyba ir išorės tiekėjais);
  • Auto transporto bei logistikos koordinavimą (informacijos perdavimą logistikos sk. ir prekių srauto kontrolę);
  • Reikalingų dokumentų (sutarčių, sąskaitų, ataskaitų) ruošimą ir administravimą.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis elektroninės prekybos srityje būtų didelis privalumas;
  • Patirtis pardavimų, klientų aptarnavimo srityje būtų privalumas (pageidautina medienos ar baldų pramonės srityje);
  • Ilgalaikių partnerystės ryšių su verslo klientais vystymo ir palaikymo patirtis;
  • Būtinos labai geros anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu), geros rusų kalbos žinios;
  • Noras ir gebėjimas efektyviai bendrauti su partneriais, klientais bei komanda;
  • Puikūs organizaciniai ir laiko planavimo įgūdžiai;
  • Puiki atmintis, analitinis, loginis mąstymas, atsakingumas;
  • Stipri orientaciją į rezultatą.

  • Svarbią ir savarankišką poziciją savo srityje lyderiaujančioje bendrovėje;
  • Galimybę tiesiogiai prisidėti prie įmonės plėtros ir dalyvauti sprendimų priėmime visos bendrovės mastu;
  • Plėsti žinias tarptautinės el. prekybos srityje;
  • Palaikančius vadovus, kurie yra pasiruošę perduoti savo patirtį.

Atlyginimas

1800-3500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Įmonių grupė, kuri gamina, importuoja ir eksportuoja įvairių rūšių medienos produktus, prekiauja Lietuvos ir užsienio rinkose, nuo 2000 metų yra žinoma kaip patikima verslo partnerė. Tiekiame kokybiškus, sertifikuotus ir šių dienų aukštus kokybinius reikalavimus atitinkančius medienos produktus įvairaus dydžio baldų, grindų dangų ir kitų gaminių gamintojams, statybos ir prekybos įmonėms Europoje, Amerikoje bei Azijoje.
informacija apie MB „Ultrasprendimai“
1599 €
Vid. atlyginimas bruto
(5% didesnis už LT vidurkį)
29
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1472 €
25% uždirba 1472-1597 €
25% uždirba 1597-1658 €
25% uždirba nuo 1658 €