Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Aljansas AIBĖ, UAB

KOMERCIJOS / FINANSŲ SKYRIAUS ANALITIKO (-ĖS) VILNIUJE

Nuo 1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Aljansas AIBĖ, UAB

Darbo pobūdis

  • įmonių grupės duomenų sisteminimas, monitoringas bei finansinių rezultatų
analizė;
  • operatyvinės informacijos rinkimas bei apdorojimas;
  • analizuoti bei vertinti didelės apimties duomenis bei teikti išvadas apie įmonės veiklos rezultatus;
  • procesų tobulinimo inicijavimas;
  • detalių periodinių ataskaitų rengimas bei teikimas vadovui arba suinteresuotiems įmonės padaliniams;

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas (ekonomikos/ verslo vadybos srityje);
  • analitinio darbo patirtis;
  • nepriekaištingi MS Excel bei MS Word įgūdžiai;
  • sugebėjimas apdoroti bei sisteminti informaciją;
  • kruopštumas bei atidumas;
  • pasižymi kritiniu mąstymu, noras ne tik atlikti, bet ir suprasti;
  • power BI žinios (privalumas);
  • komunikabilumas, gebėjimas trumpai ir aiškiai pristatyti įžvalgas.

Mes jums siūlome

  • atsakingą, savarankišką darbą stabiliai dirbančioje ir augančioje kompanijoje;
  • geras darbo sąlygas bei galimybę tobulėti;
  • darbo užmokestį, atitinkantį kompetencijas, socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Didžiausias Lietuvoje prekybos įmonių aljansas „Aibė" – tai nepriklausomų Lietuvos prekybos įmonių sąjunga, paremta Vienybe ir Partneryste, vienijanti daugiau kaip 205 prekybos įmonių, valdančių daugiau nei 815 parduotuvių. Prekybos įmonių aljansas „Aibė" įkurtas 1999 m.
informacija apie Aljansas AIBĖ, UAB
2455 €
Vid. atlyginimas bruto
(61% didesnis už LT vidurkį)
66
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1512 €
25% uždirba 1512-2401 €
25% uždirba 2401-2960 €
25% uždirba nuo 2960 €