Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
GARANT GROUP
More about company »

KOMERCIJOS SKYRIAUS VADOVAS

Klaipėda - GARANT GROUP

Darbo pobūdis

  • Komercijos padalinio darbo organizavimas.
  • Skyriaus biudžeto planavimas ir vykdymo kontrolė.
  • Aktyvių pardavimų politikos formavimas ir vykdymas visoje įmonėje.
  • Įmonės įvaizdžio formavimas ir palaikymo kontrolė.
  • Darbas su svarbiausiais įmonės klientais, prekių ir paslaugų pardavimas jiems.
  • Konkurencinės aplinkos stebėjimas, savalaikis reagavimas.
  • Komercijos padalinio atlyginimų ir motyvacijos priemonių nustatymas ir vykdymas

Reikalavimai

  • Sėkminga patirtis dirbant mažmeninėje, didmeninėje prekyboje ir viešųjų pirkimų patirtis;
  • Komandos valdymo, ugdymo ir motyvavimo patirtis ne mažiau 2 metų;
  • Pardavimų, rinkodaros, logistikos veiklos patirtis;
  • Puikūs derybiniai įgūdžiai, gebėjimas išlaikyti ilgalaikius santykius su verslo partneriais;
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Puikios Anglų kalbos žinios, rusų kalba būtų privalumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai MS Office, Navision;
  • Orientacija į tikslą ir rezultatą, gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus;

Mes jums siūlome

  • Profesionalią komandą;
  • Konkurencingą atlyginimą ir solidžias metines premijas, įgyvendinus sutartus tikslus;
  • Darbas lyderiaujančioje įmonių grupėje.
  • Reguliarūs apmokymai ir kvalifikacijos kėlimas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „Laivo sandėlis” – vykdanti prekybą kateriais, jachtomis, valtimis ir jų varikliais, atsarginėmis detalėmis.
Informacija apie GARANT GROUP
1631 €
Vid. atlyginimas bruto
(82% didesnis už LT vidurkį)
24
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vasilij Pigarev