Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „AMSTON“

KOMERCIJOS VADOVAS (-Ė)

3365-5040 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „AMSTON“

Darbo pobūdis

  • Pardavimų strategijos vystymas ir įgyvendinimas
  • Asortimento formavimas, kainodaros valdymas
  • Lietuvos rinkos konkurentų, vartotojų poreikio analizė
  • Naujų galimybių paieška ir plėtra užsienio rinkose
  • Pardavimų komandos formavimas, ugdymas, motyvavimas ir veiklos procesų kūrimas
  • Biudžeto planavimas, planų įgyvendinimo kontrolė
  • Dalyvavimas kuriant pardavimų kanalų ir marketingo strategiją
  • Įžvalgų, pasiūlymų ir idėjų, rezultatų gerinimui teikimas ir įgyvendinimas.

Reikalavimai

  • Pardavimų komandos valdymo patirtis
  • Pardavimų vykdymo patirtis kosmetikos priemonių gamybos ir prekybos srityje
  • Pardavimų strategijos kūrimo ir biudžeto planavimo patirtis
  • Organizaciniai įgūdžiai, gebėjimas derėtis, kūrybiškumas
  • Puikios anglų kalbos žinios
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija)

Įmonė siūlo

  • Galimybę dirbti su gerai žinomu prekės ženklu ir aukščiausios kokybės produktais
  • Šiuolaikišką organizacinę kultūrą
  • Veržlią ir kūrybišką komandą
  • Darbui reikalingas priemones
  • Automobilį darbo tikslams
  • Daug inovatyvių sprendimų, kurie padės įgyvendinti užsibrėžtus tikslus

Atlyginimas

3365-5040 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Amston – talentų paieškos ir atrankos profesionalų komanda, užtikrinanti ypatingą dėmesį Jūsų poreikiams, partnerišką, pasitikėjimu grįstą bendradarbiavimą ir teikianti ekspertines įžvalgas viso atrankos proceso metu.

Mūsų klientas – „ODA LT“ profesionalios kosmetikos gamintojai Lietuvoje. Remdamiesi laiko patikrintais moksliniais tyrimais, patikimomis priemonėmis ir nuosekliu praktiniu darbu kosmetologijos srityje savo klientams siūlo individualiai parinktus, saugiausius bei kokybiškiausius odos problemų sprendimus.