Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vlantana“
More about company »

KOMERCIJOS VADOVAS (-Ė) VL NORGE

Klaipėda, Gargždai - UAB „Vlantana“

Darbo pobūdis

Gerų santykių kūrimas ir palaikymas su esamais klientais;
Gabenamų krovinių kokybės užtikrinimas;
Pervežimo krovinių sutarčių sudarymas, dokumentų administravimas;
Atsiskaitymų kontrolė už pervežimų paslaugas;
Iškilusių problemų sprendimas pervežimų metu.

Reikalavimai

Aukštasis verslo vadybos, rinkodaros ar logistikos išsilavinimą (privalumas);
Patirtis transporto paslaugų pardavime (privalumas);
Puikios anglų kalbos žinios privalumas švedų arba norvegų kalbų žinojimas;
Energingumas, veržlumas ir ambicingumas.

Mes jums siūlome

Darbą šiuolaikiškoje, jaunatviškoje bei draugiškoje kompanijoje;
Saviraiškos galimybes ir nuolatinį profesinį tobulėjimą;
Motyvuojantį ir laiku mokamą atlyginimą bei visas socialines garantijas.

Plečiame savo veiklą ir kviečiame į savo kolektyvą motyvuotus, iniciatyvius, energingus darbuotojus. Mūsų kompanija suteiks Jums galimybę įgyti vertingos profesinės patirties dirbant kartu su tikrų profesionalų komanda.