Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „GATAS“

KOMERCIJOS VADOVO ASISTENTAS (-Ė)

Nuo 1577 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „GATAS“

Darbo pobūdis

  • Dokumentų viešiesiems pirkimams rengimas ir pasiūlymų pateikimas;
  • Kvalifikacinių dokumentų pateikimas;
  • Komercinių pasiūlymų pateikimas;
  • Bendradarbiavimas su užsakovais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis su viešaisiais pirkimais būtų privalumas;
  • Aukštasis inžinerinis arba teisinis išsilavinimas, gali būti paskutinių kursų studentas;
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Sklandus minčių dėstymas raštu ir žodžiu;
  • Mokėjimas kaupti, valdyti, sisteminti, apibendrinti informaciją, rengti išvadas;
  • Geri bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • Kruopštumas, atsakingumas, savarankiškumas, iniciatyvumas.

Įmonė siūlo

  • Galimybę prisidėti prie įdomių projektų;
  • Dinamišką, įdomų darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve, saviraiškos galimybes;
  • Galimybę tobulėti ir realizuoti savo idėjas;
  • Geras darbo sąlygas, visas reikalingas darbo priemones;
  • Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Atlyginimą nuo 1577 EUR (neatskaičius mokesčių) per mėnesį bei metinę premiją.

Atlyginimas

Nuo 1577 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Mokama metinė premija.
UAB „GATAS“

UAB „GATAS“

UAB GATAS– esame dinamiškų ir inovatyvių sprendimų lyderiai dirbantys rinkoje jau 15 metų. Šiandien siūlomas specializuotas paslaugų spektras puikiai pritaikomas tiek valstybiniams, tiek privatiems klientams. Profesionaliai įgyvendiname kompleksinius sprendimus, skirtus miestų, kelių, geležinkelių infrastruktūrai. Įrenginėjame įvairių tipų inžinerinius statinius, polių pamatus, rostverkus, įvairias akustinias sienas.
Esame patikimas partneris ne tik savo klientams, bet ir darbuotojams!

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad GATAS, UAB išsaugos Jūsų pateiktus duomenis savo duomenų bazėje, bei tvarkys atrankos į darbo vietą tikslu. Kaip tvarkome asmens duomenis:
informacija apie UAB „GATAS“
2702 €
Vid. atlyginimas bruto
(77% didesnis už LT vidurkį)
79
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1937 €
25% uždirba 1937-2539 €
25% uždirba 2539-3113 €
25% uždirba nuo 3113 €