Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Komercijos vadybininkas (-ė)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

 Prekių grupės asortimento valdymas;
 Bendradarbiavimas su esamais ir naujais klientais;
 Asortimento sudarymas, naujų prekių paieška, rinkos stebėsena;
 Prekių grupės kainodaros sudarymas;
 Prekių grupės pardavimų kontrolė (darbas su rinkodaros skyriumi, akcijų planavimas, prekių pateikimas);
 Derybos dėl kainų ir prekių krepšelio formavimas;

Reikalavimai

 Aukštasis išsilavinimas;
 Darbo komercijos, pirkimų, pardavimų srityje patirtis (1-2 metai);
 Savarankiškumas, iniciatyvumas, orientacija į rezultatą, analitinis mąstymas;
 Anglų ir rusų kalbos išmanymas.

Elektromarkt

Elektromarkt – vienas didžiausių buitinės elektrotechnikos ir kompiuterinės įrangos prekybos tinklų Lietuvoje, vykdantis mažmeninę ir elektroninę prekybą. Tinklas turi 13 parduotuvių 9 didžiuosiuose Lietuvos miestuose.
Įmonėje vid. atlyginimas 838€
3% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)