UAB „PGS group“

KOMERCIJOS VADYBININKAS (-Ė)

Vilnius - UAB „PGS group“

Darbo pobūdis:

  • Bendravimas su esamais įmonės klientais ir naujų klientų paieška;
  • Klientų poreikių analizė, jos pritaikymas gerinant aptarnavimo kokybę;
  • Klientų kelionių statistinė analizė ir jos rezultatų realizavimas ieškant naujų klientų;
  • Klientų nusiskundimų tyrimas, problemos sprendimo būdų pasiūlymas bei konfliktinių situacijų valdymas;
  • Ataskaitų rengimas bei bendradarbiavimas su įmonės vadovais, siekiant įmonei naudingiausių sprendimų.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas - verslo vadybos, rinkodaros ar psichologijos srityse (privalumas);
  • Patirtis vadybos srityje (paslaugų pardavimo vadybos srityje - privalumas);
  • Analitinis mąstymas, gebėjimas įsigilinti į situacijas ir ieškoti joms sprendimų;
  • Gebėjimas savarankiškai, o dar svarbiau produktyviai, planuoti savo darbo laiką;
  • Geros anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu. (rusų kalba - privalumas)

Mes jums siūlome:

  • Draugišką komandą, kurios dalimi kviečiame tapti;
  • Saviraiškos galimybes ir nuolatinį profesinį tobulėjimą;
  • Karjeros galimybes;
  • Darbą moderniame verslo centre su terasa ant stogo. :)

Labas,

mes – „Hey taxi“ komanda – jauna, novatoriška kompanija, su daugiau nei 10 metų patirtimi keleivių pervežimo ir aptarnavimo srityje. Dirbame su profesionaliu transportu sutelkdami šiuolaikines galimybes drauge su ilgamete patirtimi.

Mūsų šeima – gausi, ambicinga ir vis auganti.
„Hey taxi“ siūlo kelias keleivių pervežimo kategorijas – pasirink tinkamiausią:
 „Hey Business“ – verslo klientų aptarnavimas.
 „Smart Taxi“ – strateginių ir verslo klientų aptarnavimas.