Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „BGC service“

Vadybininkas (-ė)

Nuo 850 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „BGC service“

Darbo pobūdis

Pardavimai B2B, e-komercijos kanalų plėtojimas;
Aktyvi naujų klientų paieška, komercinių pasiūlymų rengimas;
Pardavimų/pirkimų analizė, asortimento tobulinimas;
Nuolatinis ryšių palaikymas su klientais, jų poreikio analizė ir formavimas;
Pardavimų skatinimas, akcijų inicijavimas;

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis pardavimų srityje
Puiki lietuvių kalba, geros rusų ir anglų kalbos žinios;
Aktyvumas, savarankiškumas, orientacija į rezultatą ir mokėjimas planuoti savo laiką yra pagrindiniai bruožai;
Išmanymas socialinių tinklų ir e-komercijos - privalumas;
Vairuotojo pažymėjimas B kat. ir automobilis.

Įmonė siūlo

Įdomų, nemonotonišką darbą;
Profesinio tobulėjimo galimybes;
Motyvaciniai priedai už pasiekus rezultatus.

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. į rankas

UAB BGC SERVICE šviežių vaisių ir daržovių importo - eksporto įmonė , kurios pagrindinė veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba šviežiais vaisiais, daržovėmis, riešutais, džiovintais vaisiais.

informacija apie UAB „BGC service“
1628 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
22
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.