Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "AMSTON"
More about company »

KOMERCIJOS VADYBININKO ASISTENTAS (-Ė)

Vilnius - UAB "AMSTON"

Darbo pobūdis

  • Produktų pirkimo užsakymų suvedimas į apskaitos sistemą
  • Informacijos apie produktus suvedimas į duomenų bazę, instrukcijų vertimas
  • Informacijos apie produktus ruošimas (prezentacijos, nuotraukos, aprašymai)
  • Ataskaitų apie produktus ruošimas (pardavimų, prekių likučio, akcijų rezultatų)
  • Asistavimas komercijos vadybininkui įvairiais klausimais

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas verslo vadybos/ekonomikos/rinkodaros srityje
  • Panašaus darbo patirtis prekybinėje įmonėje – didelis privalumas
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office), ypač geros Excel žinios
  • Geros anglų kalbos žinios
  • Atsakomybė, noras tobulėti, gebėjimas dirbti komandoje

Mes jums siūlome

  • Darbą tarptautinėje aplinkoje
  • Draugišką kolektyvą ir geras darbo sąlygas
  • Karjeros galimybes
  • Nuolaidas įmonės parduotuvėse

„Amston Pool“ klientė – „Kotryna Group“ -, atstovaujanti tiek didžiausius prekių vaikams gamintojus, tiek ir žinomiausius prekių ženklus vaikams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Įmonių grupei priklauso didžiausias Baltijos šalyse vaikiškų prekių parduotuvių tinklas (64 parduotuvės), kurį sudaro tokie vardai, kaip „KidzOne”, „Kotryna”, „Mothercare”, „Baby City", „Žaislų planeta", „Lego“. Daugiau apie grupę www.kotrynagroup.com