Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Ermitažas"
More about company »

PREKIŲ DUOMENŲ ADMINISTRATORIUS (-Ė) KOMERCIJOS SKYRIUJE

Vilnius - UAB "Ermitažas"

Darbo pobūdis

Prekių duomenų informacijos analizavimas, administravimas ir kontrolė;
Su prekių informacija susijusių problemų ir situacijų sprendimas;
Komercijos skyriaus verslo procesų analizė ir struktūrizavimas;
Nuolatinis ir glaudus bendradarbiavimas su kitais įmonės padaliniais;
Įvairių prekybinių ataskaitų tiesioginiam vadovui teikimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Geri darbo MS Excel įgūdžiai;
Geri anglų kalbos įgūdžiai;
Atsakingumas, atidumas, analitinis ir kritinis mąstymas;
Privalumas - darbo mažmeninės prekybos srityje patirtis.

Mes jums siūlome

Atsakingą ir įdomų darbą profesionalų komandoje;
Laiku mokamą atlyginimą ir socialines garantijas;
Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes.

ERMITAŽAS - vienas didžiausių ir sparčiai besivystantis statybinių ir apdailos medžiagų bei namų apyvokos prekių tinklų visoje Lietuvoje, kuriame galima rasti viską, ko reikia statybai, būsto įrengimui ir jo dekoravimui.
Įmonėje vid. atlyginimas 806€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)