UAB „Newsec advisers LT“

Komercinių patalpų projektų vadovas (-ė)

Vilnius - UAB „Newsec advisers LT“

Darbo pobūdis:

  • Aktyvus stambaus komercinio nekilnojamojo turto objektų pardavimas
  • Komercinių pasiūlymų rengimas ir teikimas potencialiems klientams
  • Klientų konsultavimas apie investicijas į NT
  • Rinkos analizė

Reikalavimai:

  • Sėkmingo darbo NT srityje patirtis
  • Orientacija į rezultatą
  • Geros anglų kalbos žinios
  • Gebėjimas savarankiškai planuoti ir koordinuoti veiklą
  • Komunikabilumas, greita reakcija, smalsumas

Mes jums siūlome:

  • Darbą stipriausioje Šiaurės Europos NT kompanijoje
  • Profesionalią ir į rezultatą orientuotą komandą
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes
  • Vidinius ir išorinius mokymus

Tarptautinės įmonių grupės „Newsec“ veikla apima visas nekilnojamojo turto paslaugų sritis, o jos kompetencija pasitiki stambiausios nekilnojamojo turto kompanijos, investiciniai fondai, privatūs investuotojai bei komercinio turto nuomininkai. „Newsec“ buvo įkurta 1994 metais Švedijoje ir šiuo metu vienija 7 rinkas Skandinavijos ir Baltijos šalyse, kuriose dirba daugiau nei 1 800 darbuotojų.
informacija apie UAB „Newsec advisers LT“
3188 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
34
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1656 €
25% uždirba 1656-2479 €
25% uždirba 2479-3305 €
25% uždirba nuo 3305 €