Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "Balticsofa"
More about company »

Kompiuterinių staklių operatorius (-ė)

Vilnius - AB "Balticsofa"

Darbo pobūdis

Darbas minkštų baldų gamykloje prie kompiuterinių staklių;
Darbas pamaininis. Pamaina 12 val. 2 dieninės, 2 naktinės, 4 laisvos.

Reikalavimai

Patirtis, arba noras mokytis ir tobulėti;
Išsilavinimas;
Atsakingumas, darbštumas;
Be žalingų įpročių.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas;
Karjeros galimybes;
Apmokymus;
Draugišką kolektyvą;
Nuolaidą imonės baldų išparduotuvėje.

Daugiau informacijos tel:

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Danų kapitalo minkštų baldų įmonė, gaminanti ir eksportuojanti baldus į daugiau kaip 15 šalių. Įmonė turi du padalinius: Vilniuje ir Anykščiuose. AB "Balticsofa" įmonėje dirba apie 400 darbuotojų, kurie pasižymi savo lojalumu, profesionalumu ir aukšta kvalifikacija.Šiuo metu įmonė plečia savo veiklą Vilniuje ir prie profesionalų komandos kviečia prisijungti:
Informacija apie AB "Balticsofa"
417
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.