Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Serfas"
More about company »

Kompiuterizuotų metalo apdirbimo staklių operatorius

600–1000 Eur
Kaunas - UAB "Serfas"

Darbo pobūdis

Armatūros apdirbimas kompiuterizuotomis apdirbimo staklėmis;
Staklių priežiūra;
Darbas 2-3 pamainomis.

Reikalavimai

Profesinis išsilavinimas;
Gamybinio darbo patirtis;
Metalo apdirbimo išmanymas;
Kranų operatoriaus pažymėjimas būtų privalumas.

Atlyginimas

600–1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

UAB "Serfas" jau daugiau nei 20 metų yra viena didžiausių juodųjų metalų bei statybinių medžiagų pardavėjų Lietuvoje, gaminanti ir statybinius armatūrinius tinklus, karkasus bei strypynus.
Įmonėje vid. atlyginimas 1195€
47% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra lapkričio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)