Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Balticsofa“
More about company »

Komplektuotojas (-a)

Anykščiai, Molėtai, Utena - UAB „Balticsofa“

Darbo pobūdis:

Išpjautų porolono detalių komplektavimas;
surinktų komplektų paskirstymas cecho darbuotojams, pagal iš anskto pateiktą darbo užduotį;
Kiti padalinio vadovo paskirti darbai.

Reikalavimai:

Patirtis sandėliavimo arba minkštų baldų gamybos srityje;
Darbštumas, sąžiningumas, atsakingumas.

Mes Jums siūlome:

Laiku mokamą atlyginimą;
Visas socialines garantijas;
Darbą draugiškame kolektyve;
Tobulėjimo galimybes;
Mokymus.

Danų kapitalo minkštų baldų įmonė, gaminanti ir eksportuojanti baldus į daugiau kaip 15 šalių. Įmonė turi tris padalinius: Vilniuje, Anykščiuose ir Ariogaloje. UAB "Balticsofa" įmonėje dirba apie 400 darbuotojų, kurie pasižymi savo lojalumu, profesionalumu ir aukšta kvalifikacija.
informacija apie UAB „Balticsofa“
355
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.