Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Komunikacijos grupės Vyresnysis specialistas

Tauragė - Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

Darbo pobūdis

1. Komunikacijos grupės vyresnysis specialistas yra karjeros valstybės tarnautojas. 2. Pareigybės lygis – A. 3. Pareigybės kategorija – 9
  • Vyresniojo specialisto pareigybė reikalinga užtikrinti vidinę komunikaciją, renginių organizavimą, kuriant ir palaikant teigiamą policijos įvaizdį, aukštą gyventojų pasitikėjimą policija.

Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas vykdo šias funkcijas:
  • vykdo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau - Tauragės aps. VPK) viešuosius ryšius, viešosios informacijos vadybą;
  • teikia informaciją viešosios informacijos rengėjams ir platintojams Lietuvoje ir užsienyje;
  • organizuoja ir veda Tauragės aps. VPK viešuosius renginius;
  • pagal kompetenciją rengia informaciją Tauragės aps. VPK interneto svetainei;
  • pagal kompetencija rengia medžiagą spaudos konferencijoms;
  • rengia kvietimų, vizitinių kortelių, sveikinimų, padėkų ir kitos atitinkamos atributikos projektus, esant poreikiui, vykdo šių objektų viešuosius pirkimus;
  • rengia dokumentus, susijusius su viešųjų ryšių veiklos organizavimu;
  • nustatyta tvarka informuoja Tauragės aps. VPK padalinių darbuotojus apie renginius, teikia kitą būtiną informaciją;
  • teikia praktinę ir metodinę pagalbą įstaigos darbuotojams dėl bendravimo su viešosios informacijos rengėjais ir platintojais;
  • fotografuoja ir filmuoja renginius ir įvykius, apdoroja šią medžiagą;
  • rengia atsakymus į piliečių, interneto svetainės lankytojų užduodamus paklausimus;
  • informuoja visuomenę apie įstaigos veiklą, užtikrinant visuomenės saugumą, teikiant neatidėliotiną pagalbą asmenims stichinių nelaimių, katastrofų, avarijų ir kitų ekstremalių situacijų atvejais;
  • asmeniškai atsako už pavestų užduočių bei darbų kokybišką įvykdymą laiku;
  • vadovaudamasis Tauragės aps. VPK viršininko įsakymais ir nurodymais, dalyvauja įvairiose darbo grupėse bei komisijose, sprendžiant Tauragės aps. VPK veiklos klausimus;
  • tvarko (vartotojo lygiu) policijos registrų ir posistemių duomenis, reikalingus struktūrinių padalinių patikrinimams atlikti, pareigybės aprašyme numatytoms funkcijoms vykdyti;
  • tvirtina Tauragės aps. VPK sudarytų ar gautų dokumentų kopijų ar išrašų tikrumą;
  • saugo grupės tarnybinę dokumentaciją, vykdo jos sunaikinimą teisės aktų numatyta tvarka;
  • vykdo Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro, Lietuvos policijos generalinio komisaro, Tauragės aps. VPK viršininko įsakymus, nurodymus;
  • eina komunikacijos grupės vyriausiojo specialisto pareigas, jam nesant;
  • vykdo kitus šiame pareigybės aprašyme nenurodytus, su grupės funkcijomis susijusius nenuolatinio pobūdžio vadovybės pavedimus tam, kad būtų pasiekti įstaigos tikslai.

Reikalavimai

Valstybės tarnautojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialiuosius reikalavimus:
  • turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą (socialinių mokslų studijų srities);
  • turėti darbo koordinavimo įgūdžius, analitinį mąstymą, greitą orientaciją, būti komunikabiliam, sugebėti operatyviai priimti racionalius sprendimus;
  • gerai žinoti ir vadovautis savo darbe Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais policijos valdymą (administravimą), informacijos teikimą, išmanyti dokumentų valdymą;
  • mokėti dirbti šiomis kompiuterinėmis programomis: Microsoft Office, Libre Office, Internet Explorer, Mozilla Thunderbird, Mozilla Firefox, centrinėmis duomenų bazėmis;
  • mokėti anglų, vokiečių arba prancūzų kalbas, pradedančio vartotojo lygmens A2 lygiu;
  • atitikti teisės aktuose nustatytus reikalavimus, būtinus išduodant leidimą dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma „Riboto naudojimo“.
CVB client

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

daugiau info vtd.lt